Давно хотіли знайти мотивацію для вивчення англійської?
Ми її гарантуємо!


Пропонуємо онлайн інтенсив від Language Paradise, який обіцяє чимало челенджу і не менше сюрпризів для тих, хто його завершить.
Вартість 4-тижневого навчання лише 250 грн.


Що таке інтенсив від Language Paradise та чого він нього чекати?

🔥 До створення інтенсивів мене спонукав власний досвід. Вивчаючи третю іноземну мову самостійно, я зрозуміла, що вивчити її таким чином реально. Проте часто дуже потребувала допомоги викладача: для виправлення помилок в розмові, перевірки письмових завдань та іншого.


👎 Отож, я розпочала пошуки викладача, який допоміг би мені з цим. Провели кілька занять з викладачем, зрозуміла, що окрім граматики нічого від нього не отримаю, оскільки 'розговорювати' мене не хотів, слухання на домашнє не давав, лише фокусувався на граматиці з безмежною кількістю вправ.

🏃‍♀️ На цьому я не зупинила пошуки, оскільки розуміла, що існують викладачі, які вкладають душу в свою роботу і орієнтовані на результат студента. Знайшла іншого викладача. Заняття мені подобались, проте години ніяк не могли узгодити, оскільки вільний час я мала лише у вихідні дні.

📩 Наступним кроком до мети було те, що я писала всім викладачам, яких знала, чи можуть вони за погодинну плату перевіряти мої переклади, розповіді, вправи і т.д. В результаті так ніхто і не погодився.

👩‍💻 Ось тоді я і задумалась про створення інтенсивів, які дадуть змогу вивчати іноземну мову самостійно з мінімальними вкладами. Інтенсив веде викладач, який перевіряє всі завдання, вказує на помилки, теми, які необхідно доопрацювати, а також є мотивацією для подальшого вдосконалення.
Інтенсив для рівня A2-B1 для тих, хто вже має певний рівень англійської, вивчав базові часи і лексику. Це не є повноцінний курс, метою якого є досягнення певного рівня, це мотиватор для самонавчання та можливість уточнити всі деталі, в яких сумнівались впродовж місяців, а то й років.
👩‍🏫 4 тижні викладач відповідає на всі запитання студента і пояснює важкі для розуміння нюанси.

Після завершення учасників чекають приємні подарунки 🎁, а також рекомендації від викладача як найкраще продовжувати вивчення мови беручи до уваги можливості кожного вкладати час та зусилля, а також бажані цілі.

😍 З нетерпінням чекаю знайомства з новими людьми, які прагнуть вдосконалюватись.