Загальний курс (Львів або онлайн)
Розмовна англійська (Львів або онлайн)
Стандартне онлайн-заняття з англійської триває одну годину та охоплює перевірку домашнього завдання, пояснення нового матеріалу, виконання вправ та розмову з використанням нових слів. Програма онлайн-навчання розробляється відповідно до цілей та бажаних навантажень студента. Викладач пояснює матеріал виключно англійською мовою (якщо це не впливає на розуміння цих пояснень студентом).

Розмовна англійська онлайн - це година живого спілкування, коли викладач спілкується зі студентом виключно англійською та спрямовує всі зусилля на те, аби “розговорити” студента. 90% часу говорить студент. Викладач лише виправляє помилки в розмові та вказує на інші способи висловлення думки, а також коротко пояснює граматичні нюанси, якщо це необхідно.

Заняття проводяться з використанням Skype, Viber, WhatsUp або будь-якого іншого засобу зв’язку за попередньою домовленістю з викладачем.

Після кожного онлайн-заняття студент отримує домашнє завдання, список нових слів, а також усі необхідні матеріали на електронну скриньку.

Все, що потрібно - це доступ до інтернету та бажання вдосконалюватись. Усі інші цілі в навчанні ми досягнемо разом.