Граматика: коротко і зрозуміло
Ідея створення цієї книги виникла тоді, коли я почала розробляти матеріали для онлайн-інтенсивів та курсів і хотіла подати граматику так, щоб було коротко і доступно. Перечитала безліч сторінок з граматикою, але всі вони містили надто багато беззмістовної інформації, тому я почала створювати пояснення до кожної теми самостійно. Поступово я розробила пояснення майже до всіх тем і усвідомила, що, якщо зібрати весь матеріал в одну книгу, вийде дуже корисний ресурс для самонавчання. Саме тому тепер ви маєте нагоду завантажити книгу зі всіма граматичними темами з англійської, в якій містяться короткі змістовні пояснення, правила вживання та утворення та приклади речень з перекладом на українську.

Якщо навчаєтесь самостійно і відчуваєте, що потрібно утворити структуру з усього вивченого матеріалу, тоді ви на цій сторінці не даремно.

Книга містить ВСІ теми англійської граматики, від початкового рівня A1 до рівня С1, з прикладами англійською та їх перекладом українською. Вона стане в пригоді від початку вивчення англійської до рівня вільного спілкування, адже в процесі навчання часто виникає потреба повторити певну граматичну тему і пригадати все вивчене раніше.

Після завантаження книга залишається у вас назавжди. ЇЇ можна також роздрукувати.

Кількість сторінок книги: 225