Про засновницю школи Language Paradise
Привіт!
Приємно, що Ви цікавитесь вивченням англійської (а якщо Ви читаєте це, то так і є). Тут я розкажу декілька фактів про себе, а також історію створення онлайн-школи Language Paradise. Я родом зі Львова і зараз також проживаю тут, закінчила магістратуру за спеціальністю “Прикладна лінгвістика” (НУ “Львівська політехніка”), а також є магістром права (ЛНУ ім.Івана Франка).
Мої досягнення:
  • навчання в University of Tübingen завдяки програмі Netzwerk Ost-West. Захист німецькомовного проекту на тему “Kann die Tötung zur Erhaltung von Sachwerten erlaubt sein?”
  • навчання в школі права Zentrum für Deutsches Recht (Nationale Iwan-Franko-Universität) за підтримки Deutsche Stiftung für Internazionale Rechtliche Zusammenarbeit e.v. (Verfassungsrecht, Allgemeinen Verwaltungsrecht und Verwaltungsverfahrensrecht, Verwaltungsprozessrecht, Zivilrecht, Zivilprozessrecht, Handelsrecht, Strafrecht, Strafprozessrecht)
Сертифікати:
  • TESOL (Certificate for Teaching English for Speakers of Other Languages)
  • CAE Advanced (C1 Cambridge Certificate)
  • TKT - 3 modules (Certificate for English Language Teaching)
Якщо хочете дізнатись більше про те, як утворилась школа, тисніть кнопку нижче.
Окрім проведення онлайн-занять, ми також виконуємо переклад текстів: офіційні документи (в т.ч. пакети документів на візу), академічні роботи (дипломні, курсові, проекти), сторінки веб-сайтів, тексти юридичної, економічної, медичної та побутової тематики. Можливе завірення печаткою бюро і проставлення апостилю/легалізації.
Чому Skype-заняття ефективні?
Гнучкий графік онлайн-навчання

Для нас не існує кордонів. Навчання онлайн - це зручно і ефективно. Можна навчатись буль-де і будь-коли. Все, що потрібно мати студентові - це скайп та доступ до інтернету. Ми підберемо індивідуальну програму та інтенсивність онлайн-занять для досягнення бажаних результатів.
Інтерактивні методи навчання

Завдяки онлайн-урокам більше немає потреби купувати підручники. Всі матеріали для онлайн-заняття надаються студентові безкоштовно. Викладачі використовують найновіші публікації та ресурси, щоб вивчати лише живу мову.
Ідеальна атмосфера онлайн-навчання

Викладач - це друг, з яким легко спілкуватись і завжди хочеться якнайшвидше дочекатись наступного онлайн-заняття, щоб знову поринути в світ навчання і дізнатись багато нового і корисного. Навчатись вдома, в піжамі, з чашкою чаю - це прекрасно, чи не так?
Ціна за годину індивідуального заняття стартує від 200 грн і залежить від цілі підготовки студента.
Так, заняття по скайпу майже нічим не відрізняється від заняття тет-а-тет. Така форма є навпаки значно зручнішою, оскільки можна навчатись будь-де і в будь-який зручний час, не витрачаючи часу на добирання.

Напишіть нам, виберіть зручний час та ціль онлайн-занять і приступайте до самовдосконалення.
Оплату за заняття можна здiйснити на рахунок або ж безпосередньо з сайту за допомогою сервісу WayForPay.
Так, ми повертаємо кошти без зайвих проблем. Не повертається лише вартість онлайн-заняття, від якого студент відмовився в день запланованого уроку.
Яких мов ми навчаємо?
*ми спеціалізуємось на лише на англійській.

Мови