Англійська в ІТ (Львів або онлайн)
ІТ комунікація насичена професійними термінами на сленгом. Саме тому вона так відрізняється від мови, якою ми говоримо з друзями на буденні теми. Викладачі Language Paradise неодноразово проводили курс “Англійська в ІТ” для ІТ-компаній, тому знають як іноді складно “розговорити” студента. Кожне заняття обов’язково містить розмовну практику, адже знання самих термінів не достатньо. Важливим є також вміння вільно висловити свою думку.

На кожному онлайн-занятті викладач надає список відповідних слів, а також вправи та розмовні теми для засвоєння матеріалу. Викладач пояснює матеріал виключно англійською мовою (якщо це не впливає на розуміння цих пояснень студентом). Після кожного онлайн-уроку студент отримує домашнє завдання, список нових слів, а також усі необхідні матеріали на електронну скриньку.

Заняття проводяться з використанням Skype, Viber, WhatsUp або будь-якого іншого засобу зв’язку за попередньою домовленістю з викладачем. Оффлайн-заняття та корпоративні курси проводяться у Львові за домовленістю з викладачем.

Все, що потрібно - це доступ до інтернету та бажання вдосконалюватись. Усі інші цілі в навчанні ми досягнемо разом.